דרופשייפינג בשופייפי

אז מה זה בעצם שופייפי ?

שופייפי (Shopify) זה בעצם פלטפורמה לניהול חנויות אינטרנטיות המובילה בעולם,
בשופייפי יש מעל 1,000,000חנויות פעילות בכל רחבי העולם .
למה בעצם שופייפי ?, מכיוון שזה הפלטפורמה הנוחה והמתקדמת ביותר לבניית חנויות אינטרנטיות .

 

אז זה בעצם דרופשייפינג ?

דרופשיפינג (באנגלית: Drop shipping) היא שיטה לניהול שרשרת האספקה ​​שבה הקמעונאי אינו שומר סחורות במלאי, אלא מעביר את הזמנות הלקוח ופרטים למשלוח אל היצרן, חנות אחרת או סיטונאי, כאשר האחרון לאחר מכן שולח את הסחורה ישירות ללקוח. כמו ברוב העסקים הקמעונאיים, רוב הקמעונאים עושים את הרווח שלהם על ההבדל בין מחיר הסיטונאי והמחיר הקמעונאי. דרך שבה קמעונאים מרוויחים אחוז מוסכם של המכירות בעמלה, שמשולם על ידי סיטונאי לקמעונאי, קיימת גם כן.


דרופשיפר (אדם העוסק בדרופשיפינג) יכול להציג את הפריטים אותם הוא מוכר בחנות פיזית או לספק קטלוג מוצרים דרך האינטרנט, כדי לאפשר ללקוחות לעיין בפריטים לפני הרכישה. קמעונאים אשר שולחים את הסחורה במסגרת דרופשיפינג נוקטים באמצעים שונים כדי להסתיר את העובדה שמקור הסחורה אינו ידוע. אמצעים אלו כוללים "משלוח עיוור" (משלוח הסחורה ללא כתובת החזרה) או "תווית משלוח פרטית" (שליחת הסחורה מהסיטונאי עם כתובת החזרה של הקמעונאי). הסיטונאי עשוי לשלוח את הסחורה כשהיא עטופה באריזה מותאמת אישית, כולל פרטים כגון שם החברה, לוגו, ומידע ליצירת קשר של הקמעונאי.

קרדיט על התיאור לויקיפדיה

איך דרופשייפינג ושופייפי משתלבים ?

אז בגדול  בתיאור למעלה הסברתי לכם מה זה שופייפי ומה זה דרופשיינג , השילוב שלהם למעשה נעשה ע"י כך שאת המוצרים שאתם לוקחים לדוגמא מאליאקספרס או מאמזון אתם מעלים בחנות שופייפי שלכם!! כך שלמעשה יש חנות באינטרנט משלכם שבה יש מוצרים שהם כביכול שלכם .
ניקח לדוגמא מוצר – כדור כדורגל שנמכר באליאקספרס ב10$ אנחנו נעלה לחנות שופייפי שלנו ב20$ לאחר מכאן ברגע שמישהו יקנה מאיתנו את הכדור אנחנו נלך לאליאקספרס ונבצע הזמנה של הכדור לכתובת של הבן אדם שרכש מאיתנו ובאמצעות הכסף שקיבלנו מהבן אדם שרכש מאיתנו וככה למעשה אנו נשארים עם 10$ רווח.


אז אחרי שהבנו בגדול מה זה דרופשייפינג בשופייפי מה השלב הבא ?

בשופייפי אפשר לעשות המון כסף בין אם זה הכנסה צדדית או הכנסה עיקרית יש חנויות שופייפי שמבוססת על דרופ שהמחזורים שלהם עמודים על מעל מליון דולר בחודש!

כדי להצליח בשופייפי חייב לקחת קורס מקצועי בנושא , מדובר בעסק לכל דבר! יש הרבה אנשים שמנסים למכור לכם חלומו ומעטים מאוד הקורסים המוצלחים בארץ שהביאו לאנשים תוצאות לכן אנחנו כאן כדי באמת להביא לך את קורס שיתן לכם את כל הכלים להצלחה !
הקורס כמובן לא שלנו אלה של ג'ון אלגורט אלוף השופייפי הישראלי , בנוסף לקורסים שהוא מלמד יש לו חנות שוייפי עם מחזורים של עשרות אלפי דולרים מידי חודש!
בשונה ממנטורים אחרים שרק מלמדים על שופייפי ולא באמת יודע לבנות חנות שופייפי שמייצרת להם הכנסה.

 

מה בעצם הוא מציע בקורס ?

"מאורת האריות של שופיפיי זאת ההדרכה הכי מקיפה ומעודכנת לפי השינויים בשוק מכילה מעל 80 שיעורים והמון שעות לימוד, התכנית מתאימה למתחילים ולמתקדמים כאחד משלב של 0 ידע בשיווק ובבניית אתרים ועד לרמת התמחות בשיווק ממומן בנייה ועיצוב של חנויות שופיפיי, עשרות תלמידים שעברו במעורת האריות של שופיפיי הפכו לאנשי מקצוע בתחום
השיווק ועיצוב אתרים

:רק אצלי תלמד בצורה המקיפה ביותר
הדרכת שיווק ממומן ואורגני בפייסבוק✔
שיווק באינסטגרם✔
שיווק בפינטרסט✔
הדרכת טרגוט צלפים בשיווק ממומן בפייסבוק✔

הדרכת נל"פ✔

הדרכת קופירייטינג✔

הדרכת אופטימיזציה לאחוזי המרה✔

הדרכת עיצוב והקמה של חנויות שופיפיי מקיפה✔

הדרכת שיווק ממומן בגוגל✔
הדרכת קידום אורגני במנועי החיפוש✔
הדרכת רימרקטינג✔
…ועוד

 

ההדרכה חד משמעית מקיפה ועצומה בגודלה ונועדה לאנשים רציניים בלבד, כמות התכנים והידע כלכך רבים שלא יכלנו לפרט על הכל כאן בדף, נוכל לשלוח סילבוס והסבר יותר מקיף לבקשתך "